יום שני, 27 באוקטובר 2014

לה בוטיק תגלית


השמועה על חנות הבוטיק החדשה עשתה לה כנפיים במהירות.
מספרים כי ברשפון ישנה חנות מיוחדת במינה של מותגי יוקרה. "לה בוטגה" שמה. נאמר לי שנשות הסביבה אינן מוותרות על ביקור שבועי בחנות.
באתי, התרשמתי ומכיוון שאיני מסוגלת לשמור דברים טובים רק לעצמי, חזרתי לספר.מבנה החנות צבוע בהיר, במרכז ספות ושולחן סלון עם מנורות מפותלות ומגזיני אופנה. מסביב תלויים הפריטים בסדר מופתי כאילו היו במוזיאון. ואולי בדיוק כמו במוזיאון. כל פריט מטופל בטקסטורות, קישוטים בעבודת יד, תפירה ללא רבב או פרטים קטנים, ההם שעושים את ההבדל. פריטי אומנות לבישים. 
ברשימת המוצגים ישנם שמות מוכרים כגון פראדה, מיו מיו, בלומארין, ג'ימי צ'ו, בלמיין, ולנטינו, בוטגה ונטה, מקס מארה, קנזו, מרג'יאלה, רוברטו קוואלי, דולצ'ה וגבאנה ועוד רבים ומשובחים. 
מצב הפריטים חדש לחלוטין ורובם נצפו על מסלולי התצוגות בעונה הקודמת, אם כי ישנם פריטים מחורף 2015 שכבר נמכרים בהנחה יחסית ממחיר השוק. שרשרת של מרינה פוסטי
פראדה 

 anna baiguera 

L.K. BENNETT  עלי


 ב"לה בוטגה" שומרים בקנאות על ייחודיות ולצערי אין מלאי אינסופי מכל מידה. בביקורי כבר הספקתי לחוות את משמעות המשפט של YOU SNOOZE YOU LOSE
המלצה מיוחדת לאמהות- לבקר במחלקת הילדים הקסומה. 
לה בוטגה – הרותם 1 רשפון, טלפון 09-7746440בקרוב תגיע בשורת הבוטיק גם אל קניון רמת אביב. 
בין התאריכים 2-30.11.2014 תיפתח חנות זמנית, פופ אפ, בקומה השנייה בקניון רמת אביב. בחנות יתארחו הפריטים מרשפון ובונוס מיוחד- לראשונה בישראל תושק קולקציית הנשים של המעצב הבריטי NEIL BARRET.


 אני אוהבת את אופן ההגשה שלו- מציג פריטים רשמיים וקלאסיים בעלי קווים ישרים וטקסטורות חדות אל מול צלליות רכות ונשיות.

לעמוד פייסבוק מתוחזק היטב שמעדכן על משלוחים חדשים: 

https://www.facebook.com/LaBottegaOutlet26


ועד לפוסט הבא אתן מוזמנות לבקרני בפייסבוק או באינסטגרם !  


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה