יום שלישי, 24 ביולי 2012

עוד מותג שהבין את כח הבלוגרים

אינדולה השיקה את קטלוג מראות קיץ 2012 בשיתוף פעולה עם בלוגריות מובילות מרחבי העולם. את סגנון אופנת הרחוב של אותן בלוגריות התאימו באינדולה לטוטאל לוק עיצוב השיער כולל תספורת וצבע ויצרו 5 לוקים לחמישה טרנדים למראה עדכני והרי הם לפניכן:  

 טרנד הדנים פולק בהשראת הבלוג היווני Streetgeist שכרגע הועתק ללוס אנג'לס של הבלוגרים אלקיסטיס טסיטורי ואריס קראטראקיס. www.streetgeist.com


הקו המנחה לטרנד: 
השיער נצבע בגוון בהיר והתספורת עצמה עשויה מהרבה שכבות ארוכות וקצרות, מה שמושך את תשומת הלב אל הקצוות הצבועים בגוון בהיר אחר. הפוני מסופר בצורה חדה בצד אחד עם שכבות בצד השני. קצוותיו עברו צביעה לגוון אדמדם המדגיש עוד יותר את הגוון הבלונדיני. 
טרנד אורבניות שבטית בהשראת הבלוג הפיני, Hel-Looks, הבלוג האירופי הותיק ביותר לאופנת רחוב של לילסה יוקינן וסמפו קריאלאינן. http://www.hel-looks.com
הקו המנחה לטרנד: 
השיער גזור בחיתוכים גסים למראה של נוכחות חזקה במיוחד. שכבות ארוכות שומרות על האורך הכללי והפוני קצר. הגוונים בשיער מתכתבים עם צבעי הבדים ומתאפיינים בגווני חום מהגוני ואדום יין.
טרנד פופ גראפי בהשראת הבלוג הבייג'יני Stylites של הבלוגר נלס פריי.התשוקה שלו לעיצוב, לאופנת רחוב ולביטוי אישי עוברת היטב בדיוקנאות המרהיבים שלו שמשקפים היטב את מה שהולכי הרגל של בייג'ינג לובשים, חושבים ועושים. http://www.stylites.net
הקו המנחה לטרנד: 

קארה שמשורטט באופן חד וסימטרי למיסגור צורת הפנים. הפוני נוצר ממרכז הראש ומכסה את המצח כמעט עד לקו העיניים. רצוי לשלב שני צבעים בשיער, אחד בהיר בקדמת הראש וכהה בשאר החלקים.


טרנד אנדרו מונושני מינים בצבע אחד בהשראת הבלוג הפריזאי, EasyFashion, של הבלוגרים פרד ופריד, הבעלים של משרד הפרסום הכי חם בפריז. http://easyfashion.blogspot.co.il

הקו המנחה לטרנד:  

קצר מאוד בחלקו הקידמי ובחלקו האחורי ששומר על מרקם חלק ונפח אחיד. קווצות השיער נצבעו באפור פלדה, ואילו הקצוות קיבלו גוון חום כהה שנותן אפקט של החזרת אור ומוסיף עניין גם לתספורת הקצרה.

טרנד התנגשות צבעים בהשראת הבלוג הברלינאי Glamaycon של הבלוגרית קטיה הנטשל www.glamcanyon.blogspot.com

הקו המנחה לטרנד: 

פזור במראה רומנטי עם גימורים לא אחידים, פוני צידי אלכסוני. צבע שיער הוא בעצם משחק גלים של נחושת, אדום וגוונים כהים.בתור בלוגרית אופנה אינדולה הזמינו אותי לביקור אצל המספרה הראשית שלהם בארץ: 
 ערן ויניב קצב, אבן גבירול 168 ת"א
03-6052224
סיפרו אותי מאוד יפה, נתנו לי טיפים לסידור השיער, עשו לי פן שמחזיק מעמד היטב בלחות של תל אביב והתוצאה? בפוסט הבא.  
 מי שעוד לא נרשמה להגרלת הסנדל סקנדל שלי, הזדמנות אחרונה- ללחוץ כאן 

4 תגובות:

 1. תראי את התספורת

  השבמחק
 2. השיער שלי כרגע יכול להיות או הסטייל הברלינאי, או הפריזאי (הוא מאוד קרוב לשניהם) אני בהתלבטות קשה, כי ממש ממש בא לי להסתפר.

  השבמחק
 3. בשני הסגנונות תראי נפלא! את מוזמנת לשלוח תמונה אחרי השינוי 

  השבמחק
 4. עד עכשיו שתקתי
  אבל נשבר לי
  תגידיאת לא מגעילה את עצמך לפעמים?
  א. ברור שאת פשוט מעתיקה מילה במילה את הקומוניקטים ואפילו לא טורחת לכתוב תוכן עצמאי (שלא לדבר על חדשני)
  ב. כולן בבלוגספירה וגם מחוצה לה (ע"ע יח"צניות) יודעות שאת ז*** של מוצרים - כל מה שיתנו לך, תפרסמי
  ג. וכולן יודעות ומדברות על כך שאת רודה ביח"צניות להזמין אותך לאירועים
  ד. ובאופן אישי, הסטייל שלך (או היעדרו) מבוגר להחריד, ומתבסס על הפריטים שקיבלת מהחברות והמעצבים השונים, ותו לא (אבל זה כבר על טעם ועל ריח, רייט?)
  ה. בנוסף, אין לך שום חוש ביקורת עצמית. את תפרסמי כל תמונה שלך, מזעזעת ככל שתהיה (מצטלמת הקניונים הסדרתית)
  פשוט
  די.

  השבמחק