יום שישי, 23 באפריל 2010

יום עצמאות 62

ממול למרכז קניות ב"שפיים", מועצת חוף השרון החליטה לעשות מיצג חינוכי וירוק לכבוד יום העצמאות. ראיתי את זה בשעת נהיגה מהכביש והיה לי ברור שאני הולכת להצטלם שם ולתרום לפרסום של המאמץ והכוונה הטובה.


אני מאמינה שאנחנו צורכים הרבה יותר ממה שאנחנו צריכים. אני מאמינה שכל הזבל שלא ממוחזר מזהם ופוגע באיכות הסביבה ובעתיד שלנו. אני מאמינה שכל שינויי מזג אויר הקיצוניים שהיו בשנים האחרונות נגרמים ע"י מעשה האדם והעולם מאותת לנו שדרוש שינוי התנהגותי. אני יודעת שאפשר למחזר יותר ולדאוג שיותר אנשים יהפכו לירוקים.
בעבודה התרגלו כבר שאני שותה רק מבקבוקי זכוכית. פעם זה היה גורר המון שאלות..
אולי זו אגדה אורבנית אבל לא רוצה שפלסטיק ימצא את דרכו לתוך גופי. אגב, מחקרים כבר הוכיחו שבקבוק מים פלסטיק מחומם פולט רעלים.  בבית שלי יש כלי פיירקס ולא פלסטיק ואנחנו ממחזרים כל מה שאפשר. אבא שלי אפילו מגדיל ראש ומכין קומפוסט (זיבול אורגני לגינה) בעצמו.
לדעתי אפשר למחזר אריזות של קרטון חלב, קוטג' או שימורים. הייתי שמחה לחזור לתקופת החלבן שיביא לי חלב טרי כל בוקר הביתה בבקבוקי זכוכית.


אז כשראיתי 2 מיליון בקבוקי פלסטיק ממוחזרים למיצג של דגל המדינה לא יכולתי להישאר אדישה.


התמונה מגמדת את הגודל הממשי של המיצג. זוהי כמות של בקבוקים משומשים ליום במדינה שלנו!

הבטחתי שאעדכן מה עשיתי ביום העצמאות: זיקוקים, מופע של עברי לידר ומוש בן ארי ופויקה בים. פויקה זה סיר מתכת יצוקה שנועד לבישול איטי של בשר וירקות. היה טעים! באותו ערב גם למדתי איך לחלץ מכוניות משקיעה בחול הים כי החברה יפי הבלורית והתואר שלנו חילצו לא פחות מחמש מכוניות (כל הכבוד להם)! תמונות באלבום בפייסבוק. למופע של היהודים לא הספקתי אז אחכה שיופיעו בגולדסטאר זאפה ת"א. זוהי טבעת עם 2 אצבעות מחוברות: סוג של טרנד סקס והעיר שכזה. כתוב עליה "LEGEND" כי אם תרצו אין זו אגדה.
מי היה מאמין שהכל התחיל מחזון של הרצל... יום עצמאות 62 שמח!


הגבר בהופעת אורח:
אני מקווה שישאירו את המיצג דרך קבע כדי שנוכל להינות ממנו עוד...


תלבושת: חולצה לבנה- PEPE JEANS לרשת FM, ג'ינס- מלטין פות לרשת FM, ג'קט- אורבן אאוטפיטרז, טבעת-אסוס.


איך האוקספורד החדשות שלי??????

5 תגובות:

 1. רק חסרים לך כפפה לבנה ומעיל נצנצים :)
  תתחדשי על האוקספורד והטבעת מהממת.
  דנה

  השבמחק
 2. ממש בלינג בלינג

  השבמחק
 3. אהבתי הכל! פוסט מושקע!
  את כותבת יפה!
  מיכל.

  השבמחק
 4. נחמד לראות את נדב סוף סוף. אתם חמודים ביחד! נעליים יפות מיפית

  השבמחק