יום שבת, 20 בנובמבר 2010

יום שישי את יודעת

מוזר לי שכבר אמצע נובמבר, שרב בחוץ ובחנויות נמכרת קולקציית חורף. היה לי יותר מוזר כשכבר בספטמבר קיימו מכירות סוף עונה על קולקציית הקיץ למרות שהקיץ היה עדיין בשיאו ואני שואלת מדוע יש לנו הצורך להיצמד למועדי החלפת קולקציות כמו באירופה?! מבחינת טמפרטורות, עונת הסתיו היא בגדר מילה זרה וחורף מגיע לחודשיים בקושי, גם כשמגיע לא כל כך קר וגשם נהפך למצרך נדיר. מה קשור להציע ללקוחות פוטנציאלים מעיל צמר לבן ארוך או סוודרים בחנויות? זה פרקטי?! זה יוצר געגועים לימים קרים ותו לא. נבון יהיה להתאים את סוג הקולקציה לאקלים המרכזי ששורר בארץ והכי מתבקש למשוך את קולקציית הקיץ בחנויות בעוד כמה חודשים.


לפני כמה חודשים כעסתי כאן שבמהלך ביקור בירושלים, הוצב שלט בשכונת מאה שערים שאסר על כניסה "לא צנועה" למתחם השכונה. באותו פוסט הצעתי לאמץ דרישה דומה, בסגנון אסורה הכניסה לחיקויים בכניסה לשכונה שלי- רמת אביב. לפני כמה ימים נתקלתי בתמונה הבאה בפייסבוק. תמונה שמציגה את האבסורד שבדרישה שכזו.


שכונת מגורים היא שטח ציבורי לכל דבר ועדיין מרתיחה אותי המחשבה שאילולא לבשתי באותו יום מכנסיים הייתי יכולה לסייר ולהתפעל "מפלא" השכונות החרדיות.

בשישי חברת סיטרואן הציגה מכונית חדשה בנמל מדגם DS3 וקפצתי לראות במה מדובר. הוצגו 16 מכוניות שונות זו מזו שהוצגו למכירה פומבית. בחרתי להצטלם עם הצבע האהוב עלי - אדום.


משם המשכתי לשוק בנמל שעבר שיפוצים לאחרונה וסוףסוף נפתח לקהל. אני נוהגת לפקוד אותו תדיר בימי שישי ותמיד נהנית מהסחורה האורגנית הטרייה והייחודית שיש שם. מתה על החמוצים של איתן סגל, עגבניות שרי מתוקות, תפוזים בשרניים, "ביצי דרקון" ועל הבורקס של דני. כאמור השוק עבר שיפוץ ומזכיר בעיצובו את שוק הבוקרייה בברצלונה. השוק המקורה החדש יהיה פתוח ראשון עד שישי ואני בטוחה שבמשך ימי השבוע לא יהיה הומה שם כמו היום וכך הנאתי לא תיפגע. אומרים שתל אביבי אמיתי אף פעם לא יוצא בשישי. זה נכון! העיר נכבשת ע"י אחרים ביום זה.


סוגים שונים של גזר ובמגוון צבעים: (נסו את הגזר הסגול)

חברתי שרונה ראובני מגרילה בבלוגה שמלה מהממת. עד יום ראשון אז נא למהר להירשם.


שמלה- התגלגלה אליי בדרכים מסתוריות. קשת- אביגייל אדם, חגורה- איילת שחר, סנדלים- אורבן אאוטפיטרז, תיק- DIOR.
הסופ"ש המושלם שלי רק התחיל...יש עוד לבוא.

2 comments:

 1. השוק הזה נראה כה נפלא ומגרה! אני חייבת לבקר שם פעם.
  חוץ מזה שהשמלה שאת לובשת מאוד יפה, אני סקרנית לדעת כיצד התגלגלה לידייך.
  המשיכי לעשות חיים!
  נשיקות
  שרונה

  השבמחק
 2. תמרינדי - עשית לי חשק לשני דברים:
  1. להתחיל ללבוש יותר שמלות (כן טוב שנזכרתי הא? וטוטו חורף,, או שאולי לא...?)
  2. ללכת לטייל בשוק הזה.. בכלל תמיד כיף לבוא לנמל!
  אהבתי מאוד את הקשת.. וכמובן את הלוק בכלל :)
  שיהיה שבוע מעולה! ומקווה ש
  we r still on ליום שלישי...

  השבמחק